Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Media
ta: ஊடகம்
