Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Preview
ur: جائزہ

en: Icon
ur: آئیکن
