Media entity image (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Image
vi: Ảnh

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện
