Media entity image (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Camera model
fr: Modèle d'appareil photo

en: File MIME
fr: Type MIME du fichier

en: Upload images
fr: Transférer des images

en: Allowed extensions
fr: Extensions autorisées

en: Field with source information
fr: Champ avec information source
