Media entity image (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Image
cs: Obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Upload images
cs: Nahrát obrázky

en: Field with source information
cs: Pole s informací o zdroji objektu typu media.
