Media entity image (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Image
jv: Gambar

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké
