Media entity image (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด
