Media entity image (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Image
fa: تصویر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
