Media entity image (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Image
hy: Նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Uses
hy: Օգտագործում
