Media entity image (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Image
ka: სურათი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
