Media entity image (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Image
pl: Obraz

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: File MIME
pl: Typ MIME pliku

en: About
pl: O stronie

en: Allowed extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia

en: Uses
pl: Używa

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Field with source information
pl: Pole z informacjami źródłowymi
