Media entity image (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Image
tr: Resim

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: File MIME
tr: Dosya MIME

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Submit button text
tr: Gönder Düğmesi Metni

en: Field with source information
tr: Kaynak bilgisi içeren alan
