Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Image
is: Mynd

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um
