Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Image
lv: Attēls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: File MIME
lv: Faila MIME

en: About
lv: Par

en: Upload images
lv: Augšupielādēt attēlus

en: Allowed extensions
lv: Atļautie faila paplašinājumi

en: Uses
lv: Lieto

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts
