Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: About
ne: बारेमा
