Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Image
ar: الصورة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
