Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Image
el: Εικόνα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής
