Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Image
hr: Slika

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
