Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Allowed file extensions
ta: அனுமதிக்கப்பட்ட கோப்பு நீட்சி வகைகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
