Media Entity Image EXIF (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média
