Media Entity Image EXIF (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα
