Media Entity Image EXIF (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Camera model
uk: Модель фотоапарата

en: Exposure time
uk: Час експозиції

en: Focal length
uk: Фокусна відстань
