Media Entity Image EXIF (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios
