Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Media
cs: Média

en: Operation
cs: Operace

en: Convert
cs: Konvertovat

en: - Select -
cs: - Vyberte -
