Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Media
he: מדיה

en: Operation
he: פעולה

en: Convert
he: המר

en: - Select -
he: - בחירה -
