Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Operation
nl: Bewerking

en: Convert
nl: Converteren

en: - Select -
nl: - Selecteren -
