Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Operation
ru: Действие

en: Convert
ru: Преобразовать

en: - Select -
ru: - Выберите -
