Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Media
el: Μέσα

en: Operation
el: Λειτουργία

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
