Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Media
ja: メディア

en: Operation
ja: 操作

en: Convert
ja: 変換

en: - Select -
ja: - 選択 -
