Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
