Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Operation
pt: Operação

en: Convert
pt: Converter

en: - Select -
pt: - Selecionar -
