Media entity Instagram (3.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Add
et: Lisa

en: Media
et: Meedia

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Resource type
et: Ressursi tüüp

en: The name of the author/owner
et: Autori/omaniku nimi

en: The name of the provider
et: Teenusepakkuja nimi

en: The URL of the provider
et: Teenusepakkuja URL

en: Default name of the media item
et: Meedia elemendi vaikenimi
