Media entity Instagram (3.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Add
gl: Engadir

en: Media
gl: Medios

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Thumbnail width
gl: Ancho da miniatura

en: Thumbnail height
gl: Altura da miniatura
