Media entity Instagram (3.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Add
hr: Dodaj

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Media
hr: Mediji

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina
