Media entity Instagram (3.0.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Add
it: Aggiungi

en: Visible
it: Visibile

en: Hidden
it: Nascosto

en: Add @type
it: Aggiungi @type

en: Maximum width
it: Larghezza massima

en: Thumbnail width
it: Larghezza miniatura

en: Thumbnail height
it: Altezza anteprima
