Media entity Instagram (3.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Add
km: បន្ថែម

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា
