Media entity Instagram (3.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Add
oc: Apondre

en: Media
oc: Mèdia

en: Hidden
oc: Amagat

en: Add @type
oc: Apondre @type

en: Maximum width
oc: Largor maximala
