Media entity Instagram (3.0.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Add
cs: Přidat

en: Visible
cs: Viditelné

en: Media
cs: Média

en: Hidden
cs: Skryté

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Maximum width
cs: Maximální šířka
