Media entity Instagram (3.0.4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Add
da: Tilføj

en: Visible
da: Synlig

en: Hidden
da: Skjult

en: Add @type
da: Tilføj @type

en: Maximum width
da: Maksimumbredde

en: Thumbnail width
da: Miniature-bredde

en: Thumbnail height
da: Miniaturehøjde
