Media entity Instagram (3.0.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Add
eu: Gehitu

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa
