Media entity Instagram (3.0.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Add
he: הוספה

en: Visible
he: נראה

en: Media
he: מדיה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי
