Media entity Instagram (3.0.4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Add
sk: Pridať

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Media
sk: Médiá

en: Hidden
sk: Skryté

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Thumbnail width
sk: Šírka náhľadu

en: Thumbnail height
sk: Výška náhľadu
