Media entity Instagram (3.0.5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Visible
cy: Gweledig

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Add @type
cy: Ychwanegu @type
