Media entity Instagram (3.0.5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Add
hi: जोड़ें

en: Visible
hi: दर्शनीय

en: Media
hi: मीडिया

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Add @type
hi: @type जोड़ें

en: Maximum width
hi: अधिकतम चौड़ाई
