Media entity Instagram (3.0.5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Add
fa: افزودن

en: Visible
fa: نمایان

en: Media
fa: رسانه

en: Hidden
fa: پنهان

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: Manage instagram settings.
fa: مدیریت تنظیمات انستاگرام
