Media entity Instagram (3.0.6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད
