Media entity Instagram (3.0.6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Visible
ku: بینراو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی
