Media entity Instagram (3.0.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Add
ro: Adaugă

en: Visible
ro: Vizibil

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Add @type
ro: Adaugă @type

en: Maximum width
ro: Lățime maximă
