Media entity Instagram (3.0.7) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Add
ar: إضافة

en: Visible
ar: مرئي

en: Media
ar: ميديا

en: Hidden
ar: مخفي

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: Maximum width
ar: أقصى عرض

en: Thumbnail width
ar: عرض الصورة المصغرة

en: Thumbnail height
ar: طول الصورة المصغرة
