Media entity Instagram (3.0.7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Media
hy: Մեդիա

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն
